PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM

PayLaşıMıN Yeni AdReSi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ben geldimmmmm

+3
sehzade45
*şakaqibi*
meltem
7 posters
YazarMesaj
meltem
Forum Üye
Forum Üye
meltem

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 11:27 am

hmm merhabalar oncelıkle 19 yasında evlıyım , bunalımlıyım bu aralar umarım kafamı dagıtırım sıtede .. hos paylasımlarla kafamı rahatlatıp guzel zaman gecırmek ısterım .. ıns sızlerde bana destek olursunuz .. kucak dolusu sevgılerr. KALPKIZ
*şakaqibi*
Forum Üye
Forum Üye
*şakaqibi*

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: Geri: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 11:54 am

h.qeLdinizzz sefaLAr qetirdiniz.. hoş wakitLer qeçirirsiniz umaRım :)bn de Admin in kızyım bu arada qamze hmm KALPKIZ
sehzade45
Co Admin
Co Admin
sehzade45

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: Geri: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 12:42 pm

selam meltem hos geldin aramiza.bunalimda oldugunu belirtmissin takma kafana hayatini yasamaya bak kardesim benden sana tavsiye.insallah en yakin zamanda bunalimdan kurtulursun tüm kalbimle diliyorum.burada
kafani dagitabilmen icin elimizden geleni esirgemeyiz.üyelerimizin mutlulugu bizimde mutlulugumuzdur,saygilarimla
Admin
yönetici
yönetici
Admin

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: Geri: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:39 pm

sevgili meltem aramıza hoşgeldin katılımından dolayı şimdiden kucak dolusu sevgiler yolluyorum nedemek bizler herdaim senin yanında olacagız buna emin olabili
rsin bunalımmı diyorsun bosveeeeeeeeeeeeeeeeeer. hayat kısa yasmana bak takıl bize hayatını yasa diyorum tekrara hosgeldin diyorum ... slm :3. evet
http://paylastikca.heavenforum.com
citlenbik
Moderatör
Moderatör
citlenbik

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: Geri: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 6:01 am

meltemcım sevgılı arkadasım benım kırmayarak bu guzel sıteye geldıgın ıcın cok tsk ler sana burada egleneceksın paylastıkca sıkıntılarında azalacak .. sorunsuz ınsan yok canım aramıza hos geldın sevgılerrrr
caner34
Forum Üye
Forum Üye
caner34

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: Geri: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 5:23 pm

slmm izin varsa ben geldimm tek kusurum tahamul eilmeyecek kadar sevi yorumm insanlarııı kabul buyursanız siden dostluk degil dostunz oldumu bilemnizi rica edi yorumm şimdiden teşkürelrr öptm
KARİZMA
Moderatör
Moderatör
KARİZMA

ben geldimmmmm Empty
MesajKonu: Geri: ben geldimmmmm   ben geldimmmmm Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:30 am

Arkadaşım sitemize hoşqeldniz.. umarım sitemizden memnun kalırsınız. Paylaşımlarınız içn şimdiden teşekkürlerimi sunarım

ben geldimmmmm
1 sayfadaki 1 sayfası