PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM

PayLaşıMıN Yeni AdReSi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hoşqeldin Adil.....

5 posters
YazarMesaj
KARİZMA
Moderatör
Moderatör
KARİZMA

Hoşqeldin Adil..... Empty
MesajKonu: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:24 am

Değerli kardeşim Adil arzu edip sitemize qeldiğin içn öncelikle çok teşekkür ederiz... biliyordm zaten caner iLe senin ayrılmaz ikili olduğunuzu evet burdan da memnun kalırsın umarım ben abiniz KARİZMA namı diğer KARTAL.... güzelllll
HOŞGELDİN.....
adil
Forum Üye
Forum Üye
adil

MesajKonu: Geri: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 10:11 am

ne demek abi her zaman yanındayız. saolasın sen bizi bırakmadın bizde seni hiç bir zaman bırakmayız. ayrıca abi bize destek çıktığın için sana çok tşkr ederim.sana bi tşkr edemeden çıktığım için üzülüyordum. site açman ve bizi bir araya toplaman iyi oldu saolasın
caner34
Forum Üye
Forum Üye
caner34

MesajKonu: Geri: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 1:07 pm

sana hoşça kal demiyorum
et tırnakdan ruh bedenden ayrılmaz
ayrılmaz dost olan dostunu bırakmaz

işte adile benn böyleyiz herşey alır satarız ama asla adam satmayız zuhaha zuhaha
Admin
yönetici
yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 3:29 am

[size=18]sevgili adil bende sana hosgeldin diyorum umarım sitemizde severek paylasımlarda bulunur memnun kalırsın...tekrar hosgeldin... hmm
http://paylastikca.heavenforum.com
adil
Forum Üye
Forum Üye
adil

MesajKonu: Geri: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 3:50 am

tşkr ederim saolasın elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım paylaşımlarda bulunmaya çalışacam. oyunları faaliyete geçirirsek çok iyi olur. iyi okey oynarımmmm masum
sehzade45
Co Admin
Co Admin
sehzade45

MesajKonu: Geri: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 1:44 pm

bende hos geldiniz der saygilarimi sunarim,ayrica sunuda belirtmek isderim dostlugunuza hayran kaldim helal olsun size gencler.allah dostlugunuzu daim edsin.. hos sohbetler hayirli forumlar dilerim.......
adil
Forum Üye
Forum Üye
adil

MesajKonu: Geri: Hoşqeldin Adil.....   Hoşqeldin Adil..... Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:13 am

TŞKR EDERİM ŞEHZADE. BU SİTEDEDE DOSTLUKLARIMIZI PERÇİNLEYEREK BAŞARILARA DAHA İYİ DOSTLUKLARA, BARIŞA, HUZURA EL BİRLİĞİ İLE GİDERİZ İNŞALLAH

Hoşqeldin Adil.....
1 sayfadaki 1 sayfası