PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM

PayLaşıMıN Yeni AdReSi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn

3 posters
YazarMesaj
RunYa

lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Empty
MesajKonu: lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn   lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 8:10 am

biri beni bilgilendirsin lütfen nerede bu site sahipleriii huuuuuu  hahaha
caner34
Forum Üye
Forum Üye
caner34

MesajKonu: Geri: lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn   lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 7:05 am

ablaa sitiyi kurmuşlar ama kimsecikler yok hayır dırrr bir kabahatimzi mi varr acba?
sehzade45
Co Admin
Co Admin
sehzade45

MesajKonu: Geri: lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn   lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 4:23 am

selam arkadaslar valla bende bilmiyorum nerede olduklarini tahmin ediyorum galiba izine ciktilar.baska alternatif düsünemiyorum yoksa birinden biri muhakkak girerdi saygilarimla
RunYa

MesajKonu: Geri: lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn   lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 9:05 am

yok arkadaşlar tatil falan değildir msn de açmıyolar inşallah önemli bişiy yoktur tlf larıda yok bende ama biz yılmayalım sık sık ziyaret edelim siteyii bişey duyan olursa haberdar edelim birbirimizi.
sehzade45
Co Admin
Co Admin
sehzade45

MesajKonu: Geri: lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn   lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 9:17 pm

dedigin gibi insallah önemli bi sey yokdur.benim aklima bi sey gelmiyor izinden baska cünkü kimse girmiyor siteye en azindan karizma girerdi demek ki evde kimse yok bakalim hayirlisi bi gelisme olursa tabii ki
arkadaslari aydinlatiriz.bilse bunu ancak citlembik bilir ama oda siteye gelmiyor.hayirlisi bakalim bekleyelim görelim.saygilar
sehzade45
Co Admin
Co Admin
sehzade45

MesajKonu: Geri: lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn   lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 2:50 pm

arkadaslar gözümüz aydin nihayet tekrar insallah eski günlerdeki gibi beraber olacagiz
adminimiz tekrar aramiza gelmis bulunmakdadir.saygilarimla

lütfen bilen bilmeyen siteye girenler cevap yazsınnn
1 sayfadaki 1 sayfası