PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM

PayLaşıMıN Yeni AdReSi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

süper nickler...

YazarMesaj
Admin
yönetici
yönetici
Admin

süper nickler... Empty
MesajKonu: süper nickler...   süper nickler... Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 3:24 am

•Geldiğin zaman boşluk dolduran değil,gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol...

●๋•Hayatın anlamı yalnızlık,yalnızlık karamsarlık,karamsarlık ise ölümdü,yalnızlığa iten kalpsiz

●๋•Karanlığa kibrit yaktım,kibritim bitti karanlıktayım

●๋•Çiçekleri dalından koparmayın kökünden sökün

●๋•Öyle birini sewky sen öldüqden sonra yaşamasın

●๋•Gerçeqler acıdır...Gerçeğim acıtırımmm

●๋•Çhoq kırgınım uyusam bitermyşdizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermyş

●๋•Yokluğumu hissetmeyeni warlığımla rahatsıız etmem

●๋•Sewilmeye layık olan ancak sewmesini bilendir hiçh sewmeyenler hiçh birşeye layık değillerdir

●๋•Dün geçdy yarının warmı gençliğe güwenme ölenlerin hepsi ihtiyar mışşş

●๋•Ne zaman yaklaştıysam ittiniz,we ne zaman geldiysem gittiniz,siz hep
en büyüq we önde idiniz,gerceqden öyle oldu;önce siz bittinizzz

●๋•Yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimsem olmadığından yalnızım

●๋•Değer werdiğin insanlar bu değeri hak etmiyorlarsa bıraq kendy değerleriyle kalsınlar

●๋•Bir zaman ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam bir
zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdy bir kibrit bile çakmam

●๋•Sen yalan söyledin anne dokunduğum bütün camlar kırılıyor,ne taksam boynuma düşüp dağılıyor,bana güsel olmaq yakışmıyor anne

●๋•Benim gibi yaşayıp benim gibi ölmek size göre değil

●๋•Gidene kal demeq zawallılara kalana gid demeq terbiyesizlere dönmeyene dön demeq acizlere hak edene yol wermeq bize yakışır

●๋•Hayat yaşamın acımasızlığı acımaq ise yaşamın boğukluğu boğukluk ise aşkın karanlığı aşk ise cehennemin SOĞUK LANETİ...

●๋•ßırakın tutmayın eğitmeyin üstüme gelmein yalnız bırakın ama;ßekleyin gitmeyin ben hiçh iyi değilim...

●๋•ßeny görüp kendini sınama görebildiğin kadarım...hayat bir kumarsa zarları ben atarım...

●๋•ßeny öyle bir hale getirdinky dostlarım bile güldü Seny öyle bir hale getiricemky düşmanların bile ağlayacak

●๋•ßugün yoqqi yarın olsun düşünme kaybolursun

●๋•Her karanlık bir aydınlığa çıkacaksa benim karanlığım öldüğümde aydınlanacak

●๋•ßir anda durdu dünya ayrılık wurdu bizi sen we ben geçmişde bizken bizde biddiq nedenş

●๋•Acaba acınacak durumda olduğun içinmi pop dinliyorsun,yoksa pop dinlediğin içinmy acınacak durumdasın

●๋•ßiz kardeş dediğimiz adamlar için ölmeyede gideriz gömmeyede

●๋•Teq rakibin kendinsin bu ölümlü hayatta insan insanın aynasıysa eğer görmq istersen kendini baqmalısın bana

●๋•Korktukça tutsak wazgeçdiqçe özgürsün

●๋•Ölünüzü,dirinizi,hergün birinizi,bir gün hepinizi...

●๋•Ne sewiyorum diyene inan nede ölüyorum diene ağla

●๋•Yaşamanın olduğu gibi ölümünün yolunuda kendin seç

●๋•Şirinler gay myşGay değillerse nasıl türedilerşYoksa hepsi şirineye mi kaydışAman tanrım yoksa şirine bir kaşar mış

●๋•Herşeyh yalan bir ben gerçek...Heryer ayrınlık bir ben karanlık...Herşeyh siyah beyaz ise lekeli

●๋•Daraldım hayatımdan insanlar kalabalık we yawaş tek bir adım atamaz oldum kendi yolumda aslında hep düşmekteyimmm

●๋•Geçmişe döndüm baqdım dostlarım we sewdiqlerim warmısh yada kendini öyle görenler Gülerim bu yalnızlığıma dua ederim

●๋•Aynalar buğulu kimsesiz bedenim çömelmiş bi köşede düşüne durur

●๋•Anne baq ağlıyorum hayatımda bir sonbahar soluyorum we kırıldım bir yaprak giby Kalbim ağrıyor mutluluğun tadı youq...

●๋•Kan bana hayatı anlatır hayatsa ölümü

●๋•Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya dewam edsin

●๋•Kimse birşeyler ima edmesin kininiz warsa kusun kusamıyorsanız susun

●๋•Siz kutu kutu pense oynarken biz kutu kutu bira içiyorduq

●๋•Ölmeq için yaşamaq gerekir ben hiçh yaşamadımky yaşam denen duygu koca bir soru işaretyşşş

süper nickler... Quote
http://paylastikca.heavenforum.com

süper nickler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-