PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasTıkCa.HeaVenFoRum.CoM

PayLaşıMıN Yeni AdReSi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe

4 posters
YazarMesaj
citlenbik
Moderatör
Moderatör
citlenbik

işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Empty
MesajKonu: işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe   işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 2:04 pm

merabalar oncelıkle arkadaslar .. canım mınıkkusum benı saolsun davet etti beni cokta mutlu etti .. 28 yasındayım bekarım dunya tatlısı bır kızım var .. ınt cafe ısletıorum. gunumun %75n i nette kalan kısmıda uykuda gecıorum hehe.. neselı bır ınsanım.. ınsanları dogayı severım.. umarım sızde benı seversınız sevgıler ..
sehzade45
Co Admin
Co Admin
sehzade45

MesajKonu: Geri: işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe   işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 2:37 pm

hos geldin citlembik neseli insanlari her zaman severiz...senide armizda görmek cok keyifli.hayirli forumlar dilerim...insallah sende bizleri seversin,saygilarimla
Admin
yönetici
yönetici
Admin

MesajKonu: Geri: işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe   işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 2:41 pm

hosgeldin canımcım aramızda senide görmekten mutluluk duyarız iyiki geldin hos paylasımlar diliyorum... işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_surprised işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_wink
http://paylastikca.heavenforum.com
KARİZMA
Moderatör
Moderatör
KARİZMA

MesajKonu: Geri: işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe   işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 7:50 am

evet usta sende hoş geldin .ve bizleri sevindirdin hoş ve güzel paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyorum.. :)
citlenbik
Moderatör
Moderatör
citlenbik

MesajKonu: Geri: işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe   işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 5:48 am

bu hos karsılama ıcın ben sızlere tsk ederım. sevgıler saygılar

işte geldim burdayım site işinde ben ustayım hehehe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SELAMLAR BEN GELDIM.....